«Магістральний міні-EdCamp Mykolaiv "Тримаймо стрій: єднаймося, зростаймо, віримо"»
Усього залишено відгуків: 22
Була неймовірно вражена, отримала величезне задоволення. Вперше брала участь, мене переповнювали емоції. Багато було цікавих тем, практичних порад, які проникали в серце. Дуже вдячна всім присутнім, організаторам, модераторам, вчителям, всім, хто брав участь, бо цей захід надихає, створює особливу атмосферу, впливає на наше ментальне та психологічне здоров'я. Дякую!!!
Організація процесу
Злагодженість комунікації
Актуальність теми
Змістовність програми
Відповідність профстандарту
Гнучкість навчання
Відповідність змісту та обсягу
Практико-орієнтованість
Якість викладання
Доступність матеріалів
Якість матеріалів
Оцінювання та рефлексія
Дякую організаторам за добре підготовлену та змістовну (не)конференцію. Було багато практичних тем, актуальних для сучасної школи, а також можливість почути різні професійні думки й узяти для себе корисні ідеї для роботи.
Організація процесу
Злагодженість комунікації
Актуальність теми
Змістовність програми
Відповідність профстандарту
Гнучкість навчання
Відповідність змісту та обсягу
Практико-орієнтованість
Якість викладання
Доступність матеріалів
Якість матеріалів
Оцінювання та рефлексія
Дякую за цінний матеріал
Організація процесу
Злагодженість комунікації
Актуальність теми
Змістовність програми
Відповідність профстандарту
Гнучкість навчання
Відповідність змісту та обсягу
Практико-орієнтованість
Якість викладання
Доступність матеріалів
Якість матеріалів
Оцінювання та рефлексія